PKS Cargo
B2B
strzałka

Agencja celna

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Działamy na rynku już od prawie trzydziestu lat, co pozwala nam zaoferować naszym klientom niezrównane doświadczenie i profesjonalizm w obszarze odpraw celnych. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze celnej, zapewniając sprawną i skuteczną realizację procesów importu i eksportu.

Wykonujemy odprawy różnorodnych towarów, nawet tych najbardziej nietypowych, w ramach wszystkich procedur celnych zgodnie z Unijnym Kodeksem Celnym. Nasze usługi obejmują transport drogowy, kolejowy, morski i lotniczy, co pozwala nam elastycznie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

mouse Zjedź w dół do kolejnych sekcji strony, lub kliknij w ikonę powyżej.

Korzyści ze Współpracy Z  AGENCJĄ CELNĄ

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

DOŚWIADCZENI AGENCI CELNI

Zatrudniając ponad 150 uprawnionych agentów celnych, gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę celną. Dodatkowo, szeroki wachlarz transportowanych towarów sprawia, że mamy doświadczenie w różnorodnych odprawach celnych.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Jako jedyni w Polsce posiadamy agencje celne zlokalizowane na wszystkich towarowych przejściach granicznych z krajami pozaunijnymi, sąsiadującymi z Polską. W rezultacie, pozwala to na wykonywanie odpraw celnych bezpośrednio na przejściu granicznym, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki czemu kierowca nie traci czasu na dojazd do urzędów celnych znajdujących się wewnątrz kraju, oraz postój przy urzędzie.

PROCEDURY CELNE

Wykonujemy zgłoszenia we wszystkich możliwych procedurach zgodnych z Unijnym Kodeksem Celnym, a zastosowanie procedur uproszczonych pozwala na odpowiednie przyspieszenie procesu odprawy celnej.

WYSOKIE ZABEZPIECZENIA CELNE

Dzięki wysokim gwarancjom celnym zapewniamy zabezpieczenie długu celno-podatkowego w procedurach importu oraz tranzytu towarów przewożonych drogą lądową, kolejową, morską oraz lotniczą.

KOMPLEKSOWOŚĆ

W agencjach celnych zlokalizowanych przy państwowych reprezentacjach inspekcji IJHARS, sanitarnej, weterynaryjnej czy fitosanitarnej, usługi świadczymy kompleksowo. Dzięki czemu towar po odprawie (jeżeli towar jest odprawiany bezpośrednio na granicy) jedzie bezpośrednio do miejsca rozładunku. Dodatkowo, nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w sprawach spornych z urzędem celno-skarbowym. W ich imieniu składamy wyjaśnienia przed organami administracyjnymi.

Nasi

SPRZEDAWCY

anna-stec-pks-cargo

Anna Stec

Obsługa klientów na rynki Polski i Unii Europejskiej
+48 661 200 322
astec@pkscargo.pl

Alla Mozolewska

Obsługa klientów na rynki Białorusi i Rosji
+48 669 200 244
amozolewska@pkscargo.pl

Magdalena Cynka

Obsługa klientów na rynek Ukrainy
+48 724 667 008
mcynka@pkscargo.pl