PKS Cargo
B2B
strzałka

Transport i spedycja

Oferujemy Państwu środki transportowe będące w dyspozycji Spółki oraz pojazdy naszych podwykonawców. Ich liczba oraz różnorodność pozwalają nam na przyjęcie dużych zleceń, a tym samym zaspokojenie każdej potrzeby klienta.

mouse Zjedź w dół do kolejnych sekcji strony, lub kliknij w ikonę powyżej.

Wykonujemy transporty krajowe i międzynarodowe na terenie całej Europy i Azji. Dysponujemy własną flotą transportową, którą uzupełniają certyfikowani podwykonawcy, z którymi współpracujemy od wielu lat. To co nas wyróżnia to przeszło 25 lat doświadczenia na rynku oraz przygotowanie dla każdego klienta optymalnych rozwiązań transportowych, spedycyjnych, logistycznych.

Realizujemy:

Usługi kolejowe świadczone przez PKS International CARGO S.A. są wykonywane kompleksowo co oznacza, że jednocześnie możemy zorganizować usługę transportową, spedycyjną, przeładunkową wraz z odprawą celną wykonywaną w naszych agencjach. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych przewoźników krajowych i zagranicznych oferujemy możliwość transportu każdego rodzaju towaru. Naszym klientom udostępniamy punkty przeładunkowe i terminale szerokotorowe oraz normalnotorowe.

LOGISTYKA PORTOWA

W ramach usługi logistyki portowej nasz oddział w Gdyni zajmuje się organizacją operacji przeładunkowych w porcie i magazynach, bazując na infrastrukturze firm partnerskich. Klienci w jednym miejscu mogą skorzystać z usług agencji celnej, obsługi terminalowej, jak również zamówić transport krajowy.

SPEDYCJA LOTNICZA

Świadczymy usługi transportu lotniczego w oparciu o bezpośrednią współpracę z renomowanymi operatorami lotniczymi oraz z siecią wiarygodnych agentów na całym świecie. Prowadzenie usług spedycyjnych drogą lotniczą pozwala nam na pokonywanie wszelkich barier. Posiadając zakres globalny nasi klienci mają możliwość przetransportowania towarów w każdy zakątek świata.

DLACZEGO

PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

Terminowość dostaw

Zapewniamy terminowość dostaw dzięki wypracowanym schematom działania pozwalającym wyeliminować wszelkiego rodzaju komplikacje.

Szybka i niezawodna realizacja transportu

Szybka i niezawodna realizacja transportu oparta o własną flotę oraz sieć niezawodnych podwykonawców.

Kompleksowość usług

Nasza oferta wychodzi daleko poza sam transport. Nasi klienci zyskują fachowe wsparcie, doradztwo oraz możliwość korzystania z innych dodatkowych usług.

Wysoka jakość usług

Kompetentna kadra, doświadczeni kierowcy i spedytorzy oraz nowoczesna i różnorodna flota są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług przez PKS International CARGO S.A

STANDARDY OBSŁUGI

PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
  • Wypracowujemy status eksperta dla klienta w zakresie TL
  • Dla każdego klienta przygotowujemy optymalne rozwiązania transportowe, spedycyjne i logistyczne
  • Wspieramy rozwój klienta
  • Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług bazując na kadrze kompetentnych pracowników
CZY WIESZ ŻE?

17,5 mln przejechanych kilometrów to daje 440 okrążeń Ziemi (równika)

Posiadamy nieograniczony dostęp do wszystkich rodzajów naczep obsługując każdy rodzaj towarów

Nasze samochody specjalizujące się w transporcie ponadnormatywnych przewożą miesięcznie ponad 1.5 miliona kilogramów ładunku