PKS Cargo
B2B
strzałka

Nasza firma

Działamy w obszarze agencji celnych, transportu, spedycji oraz logistyki, co pozwala nam na sprawną i kompleksową realizację powierzonych zadań w optymalnym czasie. Dzięki takiemu połączeniu wzajemnie dopełniających się usług, pełnimy rolę wszechstronnego partnera biznesowego.

mouse Zjedź w dół do kolejnych sekcji strony, lub kliknij w ikonę powyżej.

Wizja

Chcemy być wiarygodnym i rozpoznawalnym partnerem na rynku usług celnych i logistycznych. Budujemy wartość w oparciu o kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników. Stale inwestujemy w nasz rozwój i szukamy nowych rozwiązań.

Strategia

Wzmocnienie pozycji na rynku, dążenie do sprostania rosnącym wymaganiom branży celnej i transportowej oraz stały rozwój naszych pracowników.

Misja

Nasza firma szybko, profesjonalnie, bezpiecznie i życzliwie zapewnia klientom kompleksowe usługi celne i logistyczne.

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Zaufanie

Zaufało nam już ponad 7000 firm z 44 państw.

Elastyczność

Dla każdego klienta przygotowujemy optymalne rozwiązania transportowe, spedycyjne i logistyczne.

Doskonalenie

Niezliczona liczba odpraw oraz transportów sprawia, że ciągle doskonalimy swoje usługi oraz obsługę klientów.

Sposób na sukcesDbamy o przyjazne i partnerskie relacje z naszymi klientami. Zależy nam na sprawnej i kompleksowej realizacji powierzonych nam zadań klientów w optymalnym czasie.

Najwyższa jakość

Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest wdrożony w marcu 2002 roku i funkcjonujący w Spółce System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015, potwierdzony certyfikatem wydanym przez DET NORSKE VERITAS. Certyfikat obejmuje usługi spedycyjne, drogowe krajowe oraz międzynarodowe przewozy towarów. 17 czerwca 2009 roku dołączyliśmy do grona posiadaczy uznawanego we wszystkich krajach Wspólnoty Europejskiej Świadectwa AEO , przyznawanego przez administrację celną. Z roku na rok nasza działalność się rozrasta co owocuje w nowe nagrody i certyfikaty w kategorii jakości.

Nasze
NAGRODY
KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Joanna Lasoń, Prezes Zarządu

„Nie ulega wątpliwości, że to załoga stanowi bezcenny filar tej firmy. Zaangażowany pracownik, to dla mnie – pracodawcy, najcenniejszy kapitał. Dlaczego? Bo zaangażowanie to coś więcej niż satysfakcja z wykonywanego zawodu. Oddany pracownik nie tylko wykonuje swoją prace w 100 procentach, ale podchodzi z entuzjazmem do swoich obowiązków, identyfikuje się z firmą, po prostu kocha to co robi i jest motorem napędowym rozwoju naszego przedsiębiorstwa.”

Witold Molanda, z-ca Dyrektora Generalnego ds. Przewozów i Spedycji

„Chcemy być bardzo blisko naszych klientów i rynku. Klientów wspierać w ich rozwoju poprzez nasze doświadczenie i nasz profesjonalizm. Chcemy wsłuchiwać się w rynek, w to co chce nam przekazać i jaką rolę dla nas widzi. Bazując na tak doświadczonej i w pełni zaangażowanej kadrze naszych pracowników ze spokojem i nadzieją patrzę w przyszłość, na kolejne 25 lat”.

Naszym zaufanym partnerem jest firma
Cargo Logistic Sp. z o. o.

Spółka Cargo Logistic sp. z o.o. została założona w listopadzie 2015 roku w celu wsparcia świadczonych usług dla klientów.
„Świadczymy usługi pośrednictwa w sprawach celnych. Staramy się cały czas podnosić swoje kompetencje, a co za tym idzie jakość i zakres proponowanych przez nas usług. Rozszerzyliśmy naszą działalność o świadczenie usług transportowo – spedycyjnych krajowych oraz międzynarodowych, dzięki czemu możemy w sposób kompleksowy spełniać oczekiwania naszych klientów. Dzięki współpracy z PKS International CARGO S.A. możemy obsługiwać najbardziej wymagających klientów, oferując również usługi naszych kontrahentów i współwykonawców”.

Prezes Cargo Logistic sp. z o. o.